Profil společnosti

Společnost JOPECO, spol. s r.o., patří v současnosti k významným hráčům na trhu s pneumatikami. Od svého založení v roce 1996 jsou hlavními aktivitami velkoobchod a maloobchod s pneumatikami, protektorování pneumatik a provoz prodejně servisní sítě. Za dobu své existence se společnost JOPECO vypracovala z pozice malé regionální firmy na uznávaného hráče s celorepublikovým záběrem, vlastním protektorovacím závodem a prodejně servisní sítí. Jediným vlastníkem je Petr Vlk, který stál také při zrodu společnosti v devadesátých letech. Sídlo společnosti je situováno ve východočeském Náchodě.

Společnost JOPECO je výhradním importérem značek EVERGREEN ,KENDA a BLACK LION také oficiální dovozce a distributor pneumatik značek KUMHO a GT RADIAL a dodavatel pneumatik BRIDGESTONE, FIRESTONE, DAYTON, MICHELIN a dalších. V nabídce naleznete široký sortiment pneumatik zejména pro osobní a nákladní vozidla. Společnost JOPECO je tradičním výrobcem studených protektorů BANDAG a BRIDGESTONE. Na skladech společnosti je zákazníkům k dispozici více než 60 000 ks pneumatik. Ruku v ruce se širokou nabídkou produktů jde komplexní nabídka služeb pro dealery a rozvoj dealerské sítě.

Standardem je vysoká úroveň služeb, profesionálně proškolený personál, nebo elektronický objednávkový  B2B systém a dodávky zboží do 24 hodin v rámci celé ČR.

DOVOLENÁ 26.7. - 31.7.2021

Vážení zákazníci,

ve dnech 26.7. - 31.7.2021 bude v naší firmě probíhat firemní dovolená. Opět tu pro Vás budeme od pondělí 2.8.2021.

Děkujeme za pochopení.

Tým JOPECO

Výhradní dovozce do ČR

Oficiální dovozce do ČRZobrazit více partnerů

Ostatní výrobci pneumatik

Disky

Protektory