Profil společnosti

Společnost JOPECO, spol. s r.o., patří v současnosti k významným hráčům na trhu s pneumatikami. Od svého založení v roce 1996 jsou hlavními aktivitami velkoobchod a maloobchod s pneumatikami, protektorování pneumatik a provoz prodejně servisní sítě. Za dobu své existence se společnost JOPECO vypracovala z pozice malé regionální firmy na uznávaného hráče s celorepublikovým záběrem, vlastním protektorovacím závodem a prodejně servisní sítí. Jediným vlastníkem je Petr Vlk, který stál také při zrodu společnosti v devadesátých letech. Sídlo společnosti je situováno ve východočeském Náchodě.

Společnost JOPECO je výhradním importérem značek EVERGREEN ,KENDA a BLACK LION také oficiální dovozce a distributor pneumatik značek KUMHO a GT RADIAL a dodavatel pneumatik BRIDGESTONE, FIRESTONE, DAYTON, MICHELIN a dalších. V nabídce naleznete široký sortiment pneumatik zejména pro osobní a nákladní vozidla. Společnost JOPECO je tradičním výrobcem studených protektorů BANDAG a BRIDGESTONE. Na skladech společnosti je zákazníkům k dispozici více než 60 000 ks pneumatik. Ruku v ruce se širokou nabídkou produktů jde komplexní nabídka služeb pro dealery a rozvoj dealerské sítě.

Standardem je vysoká úroveň služeb, profesionálně proškolený personál, nebo elektronický objednávkový  B2B systém a dodávky zboží do 24 hodin v rámci celé ČR.

Výhradní dovozce do ČR

Oficiální dovozce do ČRZobrazit více partnerů

Ostatní výrobci pneumatik

Disky

Protektory